Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 65,00 zł - 300,00 zł

Ilość źródeł światła

Ilość źródeł światła

Rodzaj gwintu

Rodzaj gwintu

Styl

Styl

Słupki ogrodowe stojące

Słupki ogrodowe stojące do ogrodu, lampy stojące ogrodowe

Lampy ogrodowe stojące wykorzystywane są przede wszystkich do oświetlenia ciągów komunikacyjnych, chodników, przejść czy też placów. Wysokość tego typu lamp to od kilkudziesięciu centymetrów do nawet kilku metrów w przypadku słupów i latarni. Produkty te cechuje atrakcyjny design. W zależności od zastosowanego źródła światła oraz kształtu lampy można osiągnąć pożądany efekt, np. doświetlić przejście lub roślinność w ogrodzie.

Słupki ogrodowe stojące

Subcategories

Jest 44 produktów.

Pokazano 1-36 z 44 pozycji

Aktywne filtry

Lampa ogrodowa stojąca, z czujnikiem ruchu i typu latarnia, czyli wiele możliwości oświetlenia posesji

Lampy ogrodowe, które należy zamontować na zewnątrz, są wykonane są z odpornego i trwałego tworzywa lub metalu. Tego typu materiały nie ulegają uszkodzeniu pod wpływem dużej ilości kurzu, wahań temperatur czy też poziomu wilgotności powietrza. Połączenie praktycznych rozwiązań z eleganckim designem pozwala na postawienie oświetlenia na terenach przy domach, firmach, obiektach usługowych, instytucjach i wielu innych.

Oświetlenie zewnętrzne umożliwia przede wszystkim zwiększenie bezpieczeństwa poruszania się po terenie posesji po zapadnięciu zmroku - zarówno ludziom, jak i pojazdom. W często odwiedzanych budynkach, placach czy przejściach znakomicie sprawdza się lampa ogrodowa z czujnikiem zmierzchu, która uruchamia się automatycznie po zachodzie słońca. Wiele możliwości dostępnego na rynku oświetlenia terenu pozwala na wybór właściwej lampy ogrodowej dopasowanej do potrzeb właściciela posesji.

Lampa ogrodowa stojąca typu LED

Lampa ogrodowa stojąca typu LED, podobnie jak i inne rodzaje oświetlenia wykorzystujące tę technologię, posiada wiele zalet. Jedną z nich jest energooszczędność, czyli możliwość zaoszczędzenia nawet 80% energii, a tym samym pieniędzy wydawanych na rachunki za prąd. Dodatkowo cechuje ją bardzo długi czas pracy, wynoszący przynajmniej 15 tysięcy godzin, oraz odporność na uszkodzenia, o które nietrudno na otwartej przestrzeni. Nie można zapomnieć o ekologii - dzięki wykorzystaniu żarówek LED w lampach ogrodowych stojących ogranicza się emisję dwutlenku węgla i zmniejsza ilość odpadów.