Słupki ogrodowe stojące

     Lampy ogrodowe stojące wykorzystywane są przede wszystkim do oświetlenia ciągów komunikacyjnych, chodników, przejść czy też placów. Wysokość tego typu lamp to od kilkudziesięciu centymetrów do nawet kilku metrów w przypadku słupów i latarni. Produkty te cechuje atrakcyjny design. W zależności od zastosowanego źródła światła oraz kształtu lampy można osiągnąć pożądany efekt, np. doświetlić przejście lub roślinność w ogrodzie.

Lampa ogrodowa stojąca, z czujnikiem ruchu i typu latarnia, czyli wiele możliwości oświetlenia posesji

Lampy zewnętrzne stojące są wykonane są z odpornego i trwałego tworzywa lub metalu. Tego typu materiały nie ulegają uszkodzeniu pod wpływem dużej ilości kurzu, wahań temperatur, czy też poziomu wilgotności powietrza. Połączenie praktycznych rozwiązań z eleganckim designem, pozwala na postawienie oświetlenia typu ogrodowe słupki na terenach przy domach, firmach, obiektach usługowych, instytucjach i wielu innych.

Elektryczne lampy tarasowe stojące umożliwiają przede wszystkim zwiększenie bezpieczeństwa poruszania się po terenie posesji po zapadnięciu zmroku - zarówno ludziom, jak i pojazdom. W często odwiedzanych budynkach, placach czy przejściach znakomicie sprawdzają się lampy stojące do ogrodu z czujnikiem zmierzchu, która uruchamia się automatycznie po zachodzie słońca. Wiele możliwości dostępnego na rynku oświetlenia terenu pozwala na wybór właściwej lampy ogrodowej dopasowanej do potrzeb właściciela posesji.

Lampa ogrodowa stojąca typu LED

Słupki ogrodowe typu LED, podobnie jak i inne rodzaje oświetlenia wykorzystujące tę technologię, posiadają wiele zalet. Jedną z nich jest energooszczędność, czyli możliwość zaoszczędzenia nawet 80% energii, a tym samym pieniędzy wydawanych na rachunki za prąd. To nowoczesne lampy ogrodowe stojące, które dodatkowo cechuje bardzo długi czas pracy, wynoszący przynajmniej 15 tysięcy godzin, oraz odporność na uszkodzenia, o które nietrudno na otwartej przestrzeni. Nie można zapomnieć o ekologii - dzięki wykorzystaniu żarówek LED - lampy słupki ogrodowe ograniczają emisję dwutlenku węgla i zmniejszają ilość odpadów. Elektromarket Ania ma w swojej ofercie profesjonalne oświetlenie ogrodowe, w tym stylowe lampy ogrodowe kule oraz wiele innych ciekawych propozycji.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.