Filtruj według

Marka

Marka

Ilość źródeł światła

Ilość źródeł światła

Rodzaj gwintu

Rodzaj gwintu

Lampy ogrodowe wiszące

Lampy ogrodowe wiszące - zewnętrzne

Lampy ogrodowe wiszące znajdą zastosowanie przede wszystkim w altanach, wiatach czy też ogrodach. Ich główną cechą jest podwyższona odporność na warunki zewnętrzne, takie jak poziom wilgotności powietrza, temperatura oraz kurz, którą zapewnia im wykonanie z wytrzymałego tworzywa lub metalu. Przed zakupem należy koniecznie sprawdzić czy lampa, którą planuje się zamontować na zewnątrz, jest do tego przeznaczona.

Lampy ogrodowe wiszące

Subcategories

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Zalety lamp ogrodowych wiszących

Lampy ogrodowe wiszące dedykowane montażowi zewnętrznemu to bardzo dobry sposób na oszczędność przestrzeni użytkowej. W przeciwieństwie do swoich tradycyjnych odpowiedników mogą być z powodzeniem umieszczone przy stropie, nad wejściem do budynku lub w innym miejscu umożliwiającym podłączenie ich do źródła zasilania. Ich zastosowanie pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa poruszania się po zapadnięciu zmroku, a czasami nawet i odstraszenie osób, które mogłyby nielegalnie wtargnąć na teren posesji. Dodatkowo, wiszące lampy ogrodowe pozwalają w stworzeniu przytulnego klimatu.

Lampy ogrodowe, zarówno te wiszące, jak i stojące, najczęściej posiadają wejście na popularne i łatwo dostępne gwinty żarówek, które można z łatwością wymienić. Co więcej, zastosowanie wytrzymałych i odpornych na działanie czynników atmosferycznych materiałów pozwala na korzystanie z nich przez wiele lat. W przeciwieństwie do swoich domowych odpowiedników, tego typy oświetlenia charakteryzują się bardzo wysoką skutecznością świetlną.

Lampy ogrodowe wiszące - modele z czujnikiem ruchu

Niektóre modele lamp ogrodowych wiszących zostały wzbogacone o czujnik ruchu, czyli funkcjonalny dodatek, dzięki któremu oświetlenie zapala się, gdy w jego pobliżu i obszarze zasięgu zostanie wykryty ruch. Funkcja ta najczęściej działa za pomocą podczerwieni, fal ultradźwiękowych, a nawet mikrofal. Jednak praktyczne rozwiązanie to nie tylko znakomity pomysł na podniesienie komfortu korzystania z lampy ogrodowej wiszącej, która oświetla drogę do domu lub innego budynku, ale także sposób na zapewnienie posesji bezpieczeństwa.