Lampy ogrodowe wiszące

     Lampy ogrodowe wiszące znajdą zastosowanie przede wszystkim w altanach, wiatach czy też ogrodach. Ich główną cechą jest podwyższona odporność na warunki zewnętrzne, takie jak poziom wilgotności powietrza, temperatura oraz kurz, którą zapewnia im wykonanie z wytrzymałego tworzywa lub metalu. Przed zakupem należy koniecznie sprawdzić, czy lampa, którą planuje się zamontować na zewnątrz, jest do tego przeznaczona.

Zalety lamp ogrodowych wiszących

Lampy ogrodowe wiszące dedykowane montażowi zewnętrznemu to bardzo dobry sposób na oszczędność przestrzeni użytkowej. W przeciwieństwie do swoich tradycyjnych odpowiedników mogą być z powodzeniem umieszczone przy stropie, nad wejściem do budynku lub w innym miejscu umożliwiającym podłączenie ich do źródła zasilania. Ich zastosowanie pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa poruszania się po zapadnięciu zmroku, a czasami nawet i odstraszenie osób, które mogłyby nielegalnie wtargnąć na teren posesji. Dodatkowo, lampy wiszące ogrodowe pozwalają w stworzeniu przytulnego klimatu.

Lampy ogrodowe wiszące do altany albo wiaty najczęściej posiadają wejście na popularne i łatwo dostępne gwinty żarówek, które można z łatwością wymienić. Co więcej, zastosowanie wytrzymałych i odpornych na działanie czynników atmosferycznych materiałów pozwala na korzystanie z nich przez wiele lat. W przeciwieństwie do swoich domowych odpowiedników, tego typu oświetlenia charakteryzują się bardzo wysoką skutecznością świetlną.

Lampy ogrodowe wiszące - modele z czujnikiem ruchu

Niektóre lampy wiszące do ogrodu zostały wzbogacone o czujnik ruchu, czyli funkcjonalny dodatek, dzięki któremu oświetlenie zapala się, gdy w jego pobliżu i obszarze zasięgu zostanie wykryty ruch. Funkcja ta najczęściej działa za pomocą podczerwieni, fal ultradźwiękowych, a nawet mikrofal. Jednak praktyczne rozwiązanie to nie tylko znakomity pomysł na podniesienie komfortu korzystania z lampy ogrodowej wiszącej, która oświetla drogę do domu lub innego budynku, ale także sposób na zapewnienie posesji bezpieczeństwa. Przejrzyj naszą ofertę i zastanów się, które lampy wiszące do altany ogrodowej lub wiaty najbardziej Ci odpowiadają.

Oświetlenie ogrodowe wiszące z Elektromarket Ania pochodzi wyłącznie od sprawdzonych producentów, dlatego nasze propozycje są funkcjonalne i estetycznie wykonane. W ofercie posiadamy także nowoczesne kinkiety ogrodowe, które doskonale sprawdzą się na elewacjach oraz ogrodzeniach. A może zainteresują Cię girlandy ogrodowe idealne podczas imprez lub romantycznego spotkania? Jeśli chodzi o oświetlenie ogrodowe, to zapewniamy szeroki wybór produktów, ponieważ zależy nam, by każdy mógł znaleźć tu coś dla siebie!

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.