Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 74,00 zł

Ilość źródeł światła

Ilość źródeł światła

Rodzaj gwintu

Rodzaj gwintu

Styl

Styl

Hermetyczne

Lampy hermetyczne (przemysłowe)

Lampy sufitowe hermetyczne, stosowane głównie w gałęzi przemysłowej, to bardzo odporne źródła światła, mające zazwyczaj szczelnie zamkniętą obudowę. Pozwala to na użytkowanie tego rodzaju oświetlenia niezależnie od środowiska. Świetnie się sprawdzą zatem w miejscach bardzo zakurzonych czy takich, gdzie w powietrzu może znajdować się dużo opiłków lub metalowych części. Mocne klosze i wytrzymały montaż, to tylko niektóre z ich zalet.

Hermetyczne

Subcategories

Jest 28 produktów.

Pokazano 1-28 z 28 pozycji

Aktywne filtry

Lampa hermetyczna to bezpieczeństwo i wygoda

Wysokiej jakości oświetlenie zamknięte w obudowie hermetycznej, nie jest podatne na uszkodzenia wywołane przez dużą ilość zanieczyszczeń czy wilgoć, która potrafi zniszczyć inne układy oświetleniowe w mgnieniu oka. Niektóre wersje, dzięki zastosowaniu grubego klosza, potrafią wytrzymać nawet mocniejsze, fizyczne uderzenia, a wersje z dodatkowym kloszem metalowym zdają się być odporne na dosłownie wszystko. Wiele z modeli ma swoje zastosowanie na zewnątrz, gdyż nie są podatne ani na mocne światło słoneczne, ani na mróz czy deszcz.

Oświetlenie hermetyczne pozwala na wieloletnie użytkowanie każdego modelu w obrębie danego zakładu czy domu z zewnątrz. Wytrzymałe materiały gwarantują ładny efekt wizualny, ale także brak podatności na czynniki zewnętrzne. Zamknięta obudowa o dużej klasie szczelności, zapewnia długie użytkowanie zarówno samego modelu oświetlenia, jak i zamkniętej w środku żarówki. Każdy model posiada stosunkowo najczęściej spotykany gwint, dając możliwość zakupu żarówki w praktycznie każdym miejscu.

Lampy hermetyczne LED to bardzo istotna rzecz

Od dobrego oświetlenia bardzo często zależy nie tylko wygląd danego miejsca, ale także bezpieczeństwo. Oświetlone uszkodzenia, widoczne od światła schody czy przeszkody nie będą już stanowić problemu, a wysokiej jakości układy pozwolą wieloletnie użytkowanie bez strachu o spięcia, czy przepięcia. W sklepie Elektromarketania.pl posiadamy rewelacyjnej jakości modele oświetlenia hermetycznego, które warto mieć w swoim zakładzie produkcyjnym, halach czy na zewnątrz budynków użyteczności publicznej.