Hermetyczne

     Lampy hermetyczne, dzięki swoim właściwościom, stosowane są głównie w przemyśle — na magazynach, w fabrykach, warsztatach i przetwórniach, ale nie tylko! Lampy przemysłowe hermetyczne to bardzo odporne produkty, które mimo oferowania dobrego źródła światła, mają szczelnie zamkniętą obudowę — odporną na działanie negatywnych czynników zewnętrznych. Pozwala to na użytkowanie tego rodzaju oświetlenia niezależnie od środowiska, w jakim zostały zamontowane. Oprawy hermetyczne świetnie się sprawdzą w miejscach bardzo zakurzonych czy takich, gdzie w powietrzu może znajdować się dużo opiłków lub metalowych części. Mocne klosze i wytrzymały montaż, to tylko niektóre z ich zalet, jakimi mogą poszczycić się lampy hermetyczne ze sklepu Elektromarket Ania!

Lampy hermetyczne — bezpieczeństwo i trwałość

Lampy hermetyczne LED, lub oprawy zasilane inną technologią światła stanowią wysokiej jakości oświetlenie, odporne na działanie negatywnych czynników. Lampy są zamknięte w obudowie hermetycznej, która nie jest podatna na uszkodzenia wywołane przez dużą ilość zanieczyszczeń czy wilgoć, która potrafi zniszczyć inne układy oświetleniowe w mgnieniu oka. Niektóre lampy sufitowe hermetyczne, dzięki zastosowaniu grubego klosza, potrafią wytrzymać nawet mocniejsze, mechaniczne uderzenia, a wersje z dodatkowym kloszem metalowym zdają się być odporne na dosłownie wszystko. Wiele z opraw hermetycznych LED ma swoje zastosowanie również na zewnątrz, gdyż nie są one podatne ani na mocne światło słoneczne, ani na mróz czy deszcz. Lampa hermetyczna to oświetlenie do zadań specjalnych.

Profesjonalne lampy hermetyczne z Elektromarket Ania

Lampy LED hermetyczne pozwalają na wieloletnie użytkowanie każdego modelu w obrębie danego zakładu, czy domu z zewnątrz. Wytrzymałe materiały, z których powstały oprawy hermetyczne gwarantują ładny efekt wizualny, ale również brak podatności na niesprzyjające elektronice czynniki zewnętrzne.

Zamknięta obudowa o dużej klasie szczelności, zapewnia długie użytkowanie całej lampy — zarówno części zewnętrznej oświetlenia, jak i zamkniętej w środku żarówki lub taśmy LED. Oprawy hermetyczne z naszej oferty to zarówno energooszczędne lampy LED hermetyczne, jak i klasyczne oprawy na gwint, do którego montuje się tradycyjne, chociaż coraz rzadziej już stosowane żarówki. W tej kategorii znajdziesz:

  • tanie i trwałe lampy hermetyczne,
  • nowoczesne i designerskie oprawy hermetyczne LED utrzymane w wielu stylach,
  • ekonomiczne lampy hermetyczne, które wykorzystasz w przemyśle np. lampy hermetyczne do chlewni, do warsztatu itp.
  • oprawy LED hermetyczne idealne na elewację Twojego domu i do ogrodu.

Od dobrego oświetlenia bardzo często zależy nie tylko wygląd danego miejsca, ale także bezpieczeństwo całego układu elektrycznego. W sklepie Elektromarketania.pl oferujemy rewelacyjnej jakości lampy przemysłowe, które warto mieć w swoim zakładzie produkcyjnym, halach czy na zewnątrz budynków użyteczności publicznej. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty naszego sklepu online!

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.