Naświetlacze

     Naświetlacze LED z czujnikiem ruchu bardzo często wykorzystuje się do oświetlenia pomników, rzeźb, obiektów, reklam oraz dużych powierzchni zewnętrznych. Obecnie, głównie ze względu na niskie koszty eksploatacji, znalazły swoje zastosowanie również w ogrodach, parkach i innych miejscach, które wymagają stałego źródła światła.

Profesjonalne źródła światła dedykowane przestrzeniom zewnętrznym

Halogen LED z czujnikiem ruchu to funkcjonalny dodatek do każdej przestrzeni zewnętrznej, umożliwiający jej oświetlenie nie tylko wieczorami i w nocy, ale także w ciągu dnia, np. w miejscach, w których dopływ naturalnego światła może być ograniczony. Lampy o odpowiednim kącie rozsyłu światła, napięciu i temperaturze barwowej pozwalają zarówno na zwiększenie widoczności, jak i walorów estetycznych danej przestrzeni.

Reflektory LED z czujnikiem ruchu to wykorzystanie nowoczesnej technologii, która umożliwia przedłużenie żywotności źródła światła do kilkunastu tysięcy godzin, obniżenia kosztów eksploatacji, w tym rachunków za energię lub wydatków na zakup jarzeniówek, a także zapewnienie przestrzeniom oświetlenia o odpowiednim strumieniu świetlnym. Ekologiczne rozwiązanie pozwala także na recyklingowanie zużytych żarówek, a tym samym przyczynia się do ochrony środowiska.

Nowoczesny naświetlacz z czujnikiem ruchu i zmierzchu

Naświetlacz LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu, który produkuje się przy użyciu nowoczesnych technologii, jest bardzo praktycznym dodatkiem do posesji, ogrodów, parków i terenów otaczających budynki, oddalonych od innych źródeł światła. Jego działanie polega na wykorzystaniu podczerwieni lub promieni mikrofalowych, dzięki którym naświetlacz uruchamia się automatycznie po zapadnięciu zmroku lub po wykryciu w jego pobliżu jakiegokolwiek ruchu. Co więcej, tego typu produkt pozwala również na ograniczenie zużycia światła do sytuacji, w których jest ono niezbędne, a tym samym pomaga w zaoszczędzeniu energii.

Elektromarket Ania dostępne jest wysokiej klasy oświetlenie przemysłowe, które wyróżnia się wysoką funkcjonalnością i estetycznym designem. Szeroka oferta naświetlaczy pozwoli każdemu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Wśród nich znajdziecie:

Zapraszamy do zakupów u nas!

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.