Kategorie

Filtruj według

Czujnik ruchu

Moc

Cena

  • 29,00 zł - 799,00 zł

Temperatura barwowa

Marka

Naświetlacze


Naświetlacz to profesjonalny typ lampy, który bardzo często wykorzystuje się do oświetlenia pomników, rzeźb, obiektów, reklam oraz dużych powierzchni zewnętrznych. Obecnie, głównie ze względu na niskie koszty eksploatacji, znalazł swoje zastosowanie również w ogrodach, parkach i innych miejscach, które wymagają stałego źródła światła. Jednymi z chętnie wybieranych rozwiązań są te z czujnikiem ruchu oraz wykonane zgodnie z nowoczesną technologią LED.

Naświetlacze LED, z czujnikiem ruchu i zmierzchu

Jest 69 produktów.

Pokazano 1-36 z 69 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-36 z 69 pozycji

Profesjonalne źródła światła dedykowane przestrzeniom zewnętrznym

Naświetlacz to funkcjonalny dodatek do każdej przestrzeni zewnętrznej, umożliwiający jej oświetlenie nie tylko wieczorami i w nocy, ale także w ciągu dnia, np. w miejscach, w których dopływ naturalnego światła może być ograniczony. Lampy o odpowiednim kącie rozsyłu światła, napięciu i temperaturze barwowej pozwalają zarówno na zwiększenie widoczności, jak i walorów estetycznych danej przestrzeni.

Jednym z popularnych rozwiązań jest naświetlacz typu LED, który występuje także z funkcją czujnika ruchu. Wykorzystanie nowoczesnej technologii umożliwia przedłużenie żywotności źródła światła do kilkunastu tysięcy godzin, obniżenia kosztów eksploatacji, w tym rachunków za energię lub wydatków na zakup jarzeniówek, a także zapewnienie przestrzeniom oświetlenia o odpowiednim strumieniu świetlnym. Ekologiczne rozwiązanie pozwala także na recyklingowanie zużytych żarówek, a tym samym przyczynia się do ochrony środowiska.

Nowoczesny naświetlacz z czujnikiem ruchu i zmierzchu

Naświetlacz z czujnikiem ruchu i zmierzchu, który produkuje się przy użyciu nowoczesnych technologii, jest bardzo praktycznym dodatkiem do posesji, ogrodów, parków i terenów otaczających budynki, oddalonych od innych źródeł światła. Jego działanie polega na wykorzystaniu podczerwieni lub promieni mikrofalowych, dzięki którym naświetlacz uruchamia się automatycznie po zapadnięciu zmroku lub po wykryciu w jego pobliżu jakiegokolwiek ruchu. Co więcej, tego typu produkt pozwala również na ograniczenie zużycia światła do sytuacji, w których jest ono niezbędne, a tym samym pomaga w zaoszczędzeniu energii.

Zarejestruj Nowe Konto