Rastrowe

     Lampa i oprawa rastrowa to źródła światła stworzone z myślą o montażu przede wszystkim na suficie. Nowoczesne modele bardzo dobrze sprawdzają się w takich przestrzeniach jak biura, sklepy i inne punkty usługowe, banki czy nawet stołówki. Z ich pomocą można uzyskać równomierne natężenie oświetlenia wnętrza, jednocześnie chroniąc je przed olśnieniem. Wśród dostępnych modeli nie zabrakło tych natynkowych i podtynkowych oraz typu LED.

Oprawa rastrowa natynkowa i podtynkowa

Oprawa rastrowa natynkowa o zastosowaniu komercyjnym jest przeznaczona do montażu na suficie. Główną zaletą tego typu rozwiązania jest ochrona lampy przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych, a także zapewnienie pomieszczeniom praktycznego i odpowiednio intensywnego światła. Dodatkowo istnieje możliwość dopasowania np. kąta padania czy też zmiany jego położenia. Co więcej, właściwie dobrana lampa rastrowa pozwala na oświetlenie punktowe wybranej części przestrzeni.

Z kolei lampa rastrowa podtynkowa to funkcjonalne i chętnie wybierane oświetlenie, które podobnie jak i jego natynkowy odpowiednik dostarcza wnętrzom mocne światło, pozwalające na rozjaśnienie nawet dużych przestrzeni. Można z powodzeniem wykorzystać je w takich miejscach jak hole, korytarze, sale komputerowe, sklepy czy nawet sale wykładowe i konferencyjne.

Oprawa rastrowa LED - długotrwałe źródło energii

Rozwiązanie LED od kilku lat wiedzie prym w branży oświetleniowej. Podobnie jest w przypadku lamp i opraw rastrowych, które wyprodukowano z pomocą tej technologii. Nowoczesne źródła światła mogą być z powodzeniem wykorzystywane w każdej przestrzeni. Do ich głównych zalet można zaliczyć wysoką efektywność pozwalającą na oszczędność energii i pieniędzy, długą żywotność, dzięki której czas świecenia wynosi od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu tysięcy godzin, a także odporność na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto oprawa rastrowa LED jest rozwiązaniem ekologicznym, a także daje możliwość ogniskowania.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.