Kanałowe

     Zakup lamp do domu, obiektu usługowego, biura lub innego budynku bardzo często wiąże się z dużym wydatkiem. Dlatego też w miejscach, w których oświetlenie mogłoby być narażone na negatywne działanie czynników zewnętrznych, warto dokupić dodatkową oprawę kanałową lub zdecydować się na zakup lamp kanałowych. Z ich pomocą zarówno sama obudowa, jak i żarówka będą zabezpieczone przed uszkodzeniami, a tym samym będą mogły służyć właścicielom posesji przez wiele długich lat.

Oprawy kanałowe - trwałe zabezpieczenie źródeł światła przed uszkodzeniami

Oprawa kanałowa, która powinna być odpowiednio twarda, może być z powodzeniem zamontowana zarówno na zewnątrz, np. na parkingach, jak i wewnątrz budynków. Bardzo często wykorzystuje się ją w takich pomieszczeniach jak piwnice, strychy, kanały, warsztaty, klatki schodowe i innych miejscach, w których oświetlenie zostaje narażone na częste działanie niekorzystnych warunków. Możemy zaliczyć do nich między innymi niskie i wysokie temperatury, poziom wilgotności, opady deszczu i śniegu czy też bliski kontakt z obrabianymi metalami i innymi tworzywami.

Lampa kanałowa, podobnie jak i sama oprawa, powinna charakteryzować się przede wszystkim wytrzymałością i dużą odpornością na uszkodzenia. Nie bez znaczenia jest także jej szczelność, uniemożliwiająca przedostawanie się np. kropel deszczu do wnętrza źródła światła. W przypadku lamp warto także zadbać o właściwą moc i rozmiar, które pozwolą na bezproblemowe oświetlenie całego pomieszczenia.

Lampa warsztatowa kanałowa 24 V

Ekstremalne warunki panujące w warsztatach, np. skaczące iskry lub opiłki metalu, mogą odbić się negatywnie na stanie zamontowanej w pomieszczeniu tradycyjnej lampy, a czasami doprowadzić nawet do jej trwałego uszkodzenia. Aby tego uniknąć, wystarczy wyposażyć wnętrze w lampę warsztatową kanałową, np. o mocy 24 V, która będzie skutecznie chroniona przed niekorzystnym działaniem wszystkich czynników. Dodatkowo tego typu źródło światła zapewnia odpowiednie warunki do pracy, zwiększając jej komfort i bezpieczeństwo.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.