Panele LED

     Panel LED to lampa przeznaczona do montażu na suficie, będąca bardzo efektownym dodatkiem do tradycyjnych modeli. Wykonanie w zgodzie z nowoczesną technologią sprawia, że ten typ źródeł światła posiada wiele zalet i jest chętnie wybierany przez wielu klientów. Propozycje LED można z powodzeniem umieścić w kuchni, łazience, a także w obiektach usługowych i handlowych, aby zagwarantować przestrzeniom odpowiednie oświetlenie.

Nowoczesne oświetlenie wnętrz

Panel LED, podobnie jak i inne lampy wyprodukowane w tej technologii, stał się jednym z popularnych sposobów na oświetlenie przestrzeni nie tylko w domach, ale także różnorodnych obiektach. Nie bez powodu - charakteryzuje się on wieloma zaletami, spośród których najważniejszą jest przede wszystkim spora oszczędność energii, a tym samym i pieniędzy za rachunki za prąd. Panel LED na suficie pobiera jej o przynajmniej 80% mniej w porównaniu do tradycyjnych jarzeniówek.

Co więcej, technologia LED jest także ceniona za swój długi czas pracy, wynoszący nawet do kilkudziesięciu tysięcy godzin. Dokładna długość żywotności jest uzależniona od modelu. Dodatkowo panele z żarówkami LED gwarantują bardzo dużą moc świecenia od razu po ich zapaleniu, umożliwiają ogniskowanie, a do tego cechują się naprawdę niską w porównaniu do tradycyjnych żarówek temperaturą pracy. Nie można zapomnieć o ekologii, którą chroni wykorzystanie źródeł światła stworzonych w oparciu o nowoczesną technologię. Dzięki temu, że są one recyklingowane, nie mają negatywnego wpływu na otaczające środowisko, a ich dłuższa żywotność zmniejsza ilość generowanych odpadów..

Panel LED natynkowy i podtynkowy

Panel LED natynkowy i podtynkowy różnią się od siebie sposobem montażu, jednak ich zastosowanie jest niemal identyczne. Oba modele mogą być w powodzeniem stosowane zarówno w domach i mieszkaniach, jak i w obiektach handlowych czy usługowych, zapewniając przebywającym w nim osobom komfortowe oświetlenie przy jednoczesnym zachowaniu eleganckiego i atrakcyjnego wizualnie designu.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.