Kategorie

Filtruj według

Moc

Rodzaj gwintu

Temperatura barwowa

Kształt

Marka

Cena

  • 1,00 zł - 220,00 zł

Źródła światła


Różnorodne źródła światła znakomicie nadają się do pomieszczeń domowych i biurowych, sklepów, zakładów produkcyjnych, hal, piwnic i wielu innych wnętrz. Propozycje takich marek jak Kanlux, Wojnarowscy, TB Energy, Nextec, Philips obejmują żarówki tradycyjne, oświetlenie ledowe, żarówki energooszczędne, świetlówki liniowe, halogeny i inne rodzaje oświetlenia, dzięki którym wnętrza nabiorą komfortowej dla oczu jasności.

Żarówki LED, tradycyjne, energooszczędne, halogeny, świetlówki

Jest 614 produktów.

Pokazano 1-36 z 614 pozycji

Aktywne filtry

G9 40W CLEAR
Szybki podgląd

G9 40W CLEAR

(01349)

Cena 1,85 zł
Pokazano 1-36 z 614 pozycji

Żarówki, halogeny i świetlówki

Tradycyjne żarówki od wielu lat nie tracą swojej popularności, służąc Polakom w ich domach, biurach, gabinetach, sklepach, bankach i innych przestrzeniach, które wymagają odpowiedniego oświetlenia nie tylko wieczorem i w nocy, ale także w ciągu dnia. Łatwo dostępne źródła światła posiadają gwinty dopasowane do wielu modeli lamp. Ich alternatywą są żarówki typu halogen, które charakteryzują się małymi kształtami i zapewniają oświetlenie o bielszej barwie. Dodatkowo ich żywotność jest nawet do kilku razy większa. Uważa się, że produkty tego typu są sprawniejsze i trwalsze od klasycznych, okrągłych propozycji.

Z kolei świetlówka liniowa jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych żarówek, pozwalającą na obniżenie kosztów ponoszonych co miesiąc na energię. Nie tylko oszczędza prąd, ale także, podobnie jak i halogeny, charakteryzuje się dłuższym czasem pracy, mogącym wynosić nawet do 10 razy więcej niż żywotność jarzeniówki. Łatwo dostępne źródło światła jest także ekologicznym sposobem na oświetlenie przestrzeni.

Źródła światła wyprodukowane w technologii LED

Każde ze źródeł światła, w tym tradycyjne żarówki, halogeny, taśmy czy świetlówki, są dostępne również w wersji LED. Najnowsza technologia cieszy się obecnie bardzo dużą popularnością, spowodowaną szeregiem zalet charakteryzującym tego typu rozwiązania. Wyprodukowane w ten sposób oświetlenie starcza na kilkanaście, a nawet i kilkadziesiąt tysięcy godzin, jest energooszczędne i ekologiczne, a do tego posiada bardzo krótki czas rozświetlania. Dzięki temu od razu po włączeniu żarówki LED świecą pełnym, mocnym światłem.

Zarejestruj Nowe Konto