Kategorie

Filtruj według

Marka

Cena

  • 22,00 zł - 390,00 zł

Rozdzielnie podtynkowe


Rozdzielnice podtynkowe to nowoczesna forma rozdziału energii elektrycznej w domu. Jest to nowoczesne rozwiązanie, które umożliwia połączenie wielu aparatów w jednym miejscu. Montowane są we wcześniej przygotowanych wnękach w ścianie. Skrzynki dostępne są w różnych rozmiarach i umożliwiają zamontowanie dowolnej ilości modułów aparatury elektronicznej.

Rozdzielnie, Rozdzielnice i Obudowy Elektryczne Podtynkowe

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Rozdzielnie podtynkowe

Rozdzielnice elektryczna podtynkowe posiadają zazwyczaj kilka rzędów, dzięki czemu skrzynie są wąskie i wyglądają estetycznie. W rzędach znajduje się miejsce na sporą ilość modułów aparatury elektronicznej. Najważniejszym atutem skrzynek podtynkowych jest fakt, iż szybko się je montuje, a przy tym zachowana jest wysoka estetyka. Rozdzielnie montuje się w przyszykowaną wcześniej wnękę w ścianie. Skrzynka posiada wbudowaną kilkunastomilimetrową osłonkę, aby mogła ukryć nierówności, które powstały w czasie wykonywania bruzdy w ścianie.

Montaż i estetyka

Nad ścianą znajduje się jedynie zewnętrzna część skrzyni, która umożliwia szybki i komfortowy dostęp do modułów aparatury elektronicznej. Drzwiczki do rozdzielnic podtynkowych są montowane z opcją przedłużenia stron -  jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ można indywidualnie zamontować skrzynkę. Białe rozdzielnice podtynkowe są bardzo estetyczne, a ich cena jest bardzo korzystna. Rozdzielnie podtynkowe to praktyczne i estetyczne rozwiązanie w mieszkaniach i domach. Są coraz częściej wybierane podczas remontów lub zmiany elektryki w  mieszkaniach. Skrzynki podtynkowe stają się estetycznym elementem mieszkania.

Rozdzielnice licznikowe podtynkowe firmy Hager

Firma Hager wprowadziła do swoich skrzyń wiele rozwiązań, które są bardzo praktyczne. Dzięki odpowiednio ułożonej drodze instalacyjnej, skrzynie instaluje się szybko i efektywnie za pomocą śrub szybkiego montażu. Producent zapewnia większą przestrzeń na okablowanie. Firma Hager zadbała o to, aby w ofercie była większa możliwość doboru zacisków. Rozdzielnica podtynkowa Hager posiada duży atut, czyli bezpieczeństwo w montażu - a to wszystko dzięki kotwom do ścian kartonowo-gipsowych nowej generacji, które montuje się bardzo szybko i wygodnie.

Zarejestruj Nowe Konto