Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 129,00 zł - 527,00 zł

Rozdzielnie budowlane

Rozdzielnice elektryczne budowlane, przenośne

Rozdzielnie budowlane stosowane są podczas zasilania dużych placów budowy, pomieszczeń wielkogabarytowych, takich jak hale produkcyjne lub miejsca publiczne (galerie, stadiony). Rozdzielnice budowlane przenośne stosowane są podczas imprez plenerowych lub przy okazji innych eventów. Zadaniem rozdzielnic budowlanych jest zabezpieczenie miejsca przed zwarciami i przeciążeniami.

Rozdzielnie budowlane

Subcategories

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Rozdzielnice budowlane - jaką wybrać?

Rozdzielnice mają zapanować nad bezpiecznym przepływem prądu, zabezpieczyć przed ewentualnym przeciążeniem i nieoczekiwanym zwarciem. Podczas wyboru odpowiedniej rozdzielnicy należy przeanalizować kilka parametrów, którymi warto kierować się podczas wyboru. Na pewno należy odpowiedzieć sobie na pytania: jaką ilość i jaki rodzaj gniazd ma posiadać rozdzielnica budowlana. Następnie w jaki sposób gniazda mają być zamontowane - na rynku jest kilka opcji, i to jakie rozwiązanie chcemy zastosować, wpływa na funkcjonowanie rozdzielnicy. Bardzo ważne jest także, czy rozdzielnica ma być stacjonarna czy przenośna, z pomiarem, czy standardowa.

Rozdzielnice budowlane przenośne i wolnostojące

Rozdzielnica budowlana stacjonarna wmontowana jest na stałe. Do takich stacjonarnych rozdzielnic należą te, które wmurowuje się w jednym miejscu lub zalewa betonem. Wyróżniają się sporymi wymiarami i mogą obsłużyć większą liczbę urządzeń, niż innego typu rozdzielnice. Rozdzielnice przenośne są dostępne w dwóch rozmiarach: małe podręczne z kilkoma gniazdami i duże, które są wyposażone w specjalne metalowe nogi. Najczęściej wykorzystywane są na placach budowy. Tego typu rozdzielnice są w stanie obsługiwać sporą liczbę urządzeń zabezpieczając przed spięciem. Na rynku można znaleźć wiele rodzajów tego typu urządzeń - wszystko zależy od indywidualnych potrzeb.

Rozdzielnice budowlane

Rozdzielnia elektryczna skrzynka budowlana zabezpiecza budowę przed zwarciami podczas prac. Tego rodzaju rozdzielnice zaprojektowane są w taki sposób, aby obsługiwały jak największą ilość urządzeń w jednym czasie. Korzysta się z nich na placach budowy, podczas koncertów, eventów i innych okoliczności.