Puszki

     W elektromarkecie ANIA znajdziesz między innymi wysokiej jakości elementy potrzebne przy instalacji sieci energii elektrycznej. Oprócz przewodów, bezpieczników oraz wszelkiego rodzaju łączników oraz podobnych elementów, w naszej gamie produktów są również elektryczne puszki instalacyjne, zwane również elektroinstalacyjnymi. Wykonane są z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, materiałów idealnie sprawdzających się do wyrobu tego typu produktów, ze względu na wytrzymałość, odporność na wilgoć i zabrudzenia.

Ważny element instalacji - puszka

Puszka elektroinstalacyjna służy do montażu osprzętu elektrycznego jak na przykład łączniki czy gniazdka elektryczne i teletechniczne, a także do ochrony połączeń między przewodami elektrycznymi. Pod względem przeznaczenia możemy podzielić je na puszki połączeniowe (odgałęźniki) oraz puszki montażowe. W nowoczesnych zastosowaniach zaczyna stosować się puszki z dodatkową przestrzenią na moduły elektroniczne. Znajdują zastosowanie zarówno w domach, mieszkaniach jak i w przemyśle. Dobrze zamontowana puszka pod względem położenia i dostępności jest kluczowa przy sprawnej i bezpiecznej sieci elektrycznej.

Rodzaje puszek

Ze względu na rodzaj montażu wyróżniamy puszki elektryczne natynkowe, podtynkowe, hermetyczne zewnętrzne oraz głębokie - każda z nich dostępna jest w naszym centrum elektrycznym Ania. Puszka elektryczna natynkowa charakteryzuje się łatwym dostępem, przez co dobrze sprawdza się jako rozwiązanie w pomieszczeniach, gdzie ten dostęp jest często potrzebny. Mają formę solidnych skrzynek wykonanych z dobrej klasy tworzyw sztucznych, dzięki czemu chronią dobrze przed wilgocią i kurzem. Puszka elektryczna podtynkowa to rozwiązanie jeszcze bezpieczniejsze i gwarancja, że niepowołane osoby przez przypadek nie dostaną się do sieci. Również wykonane z odpowiednich materiałów, dodatkowo zabezpieczone przed wpływem tynku.

Ponadto w naszej ofercie znajdują się takie produkty jak puszka hermetyczna, oraz puszki elektryczne zewnętrzne. Te rozwiązania oferują najwyższy poziom zabezpieczenia przed warunkami zewnętrznymi.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.