Kategorie

Filtruj według

Marka

Cena

  • 0,00 zł - 234,00 zł

Puszki


W elektromarkecie ANIA znajdziesz między innymi wysokiej jakości elementy potrzebne przy instalacji sieci energii elektrycznej. Oprócz przewodów, bezpieczników oraz wszelkiego rodzaju łączników oraz podobnych elementów, w naszej gamie produktów są również elektryczne puszki instalacyjne, zwane również elektroinstalacyjnymi. Wykonane są z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, materiałów idealnie sprawdzających się do wyrobu tego typu produktów, ze względu na wytrzymałość, odporność na wilgoć i zabrudzenia.

Puszki elektryczne natynkowe, podtynkowe, hermetyczne, zewnętrzne, głębokie

Jest 109 produktów.

Pokazano 1-36 z 109 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-36 z 109 pozycji

Ważny element instalacji - puszka

Puszka elektroinstalacyjna służy do montażu osprzętu elektrycznego jak na przykład łączniki czy gniazdka elektryczne i teletechniczne, a także do ochrony połączeń między przewodami elektrycznymi. Pod względem przeznaczenia możemy podzielić je na puszki połączeniowe (odgałęźniki) oraz puszki montażowe. W nowoczesnych zastosowaniach zaczyna stosować się puszki z dodatkową przestrzenią na moduły elektroniczne. Znajdują zastosowanie zarówno w domach, mieszkaniach jak i w przemyśle. Dobrze zamontowana puszka pod względem położenia i dostępności jest kluczowa przy sprawnej i bezpiecznej sieci elektrycznej.

Rodzaje puszek

Ze względu na rodzaj montażu wyróżniamy puszki elektryczne natynkowe, podtynkowe, hermetyczne zewnętrzne oraz głębokie - każda z nich dostępna jest w naszym centrum elektrycznym Ania. Puszka elektryczna natynkowa charakteryzuje się łatwym dostępem, przez co dobrze sprawdza się jako rozwiązanie w pomieszczeniach, gdzie ten dostęp jest często potrzebny. Mają formę solidnych skrzynek wykonanych z dobrej klasy tworzyw sztucznych, dzięki czemu chronią dobrze przed wilgocią i kurzem. Puszka elektryczna podtynkowa to rozwiązanie jeszcze bezpieczniejsze i gwarancja, że niepowołane osoby przez przypadek nie dostaną się do sieci. Również wykonane z odpowiednich materiałów, dodatkowo zabezpieczone przed wpływem tynku.

Ponadto w naszej ofercie znajdują się takie produkty jak puszka hermetyczna, oraz puszki elektryczne zewnętrzne. Te rozwiązania oferują najwyższy poziom zabezpieczenia przed warunkami zewnętrznymi.

Zarejestruj Nowe Konto