Kategorie

Filtruj według

Marka

Cena

  • 0,00 zł - 234,00 zł

Puszki


Na liście produktów, które musisz kupić, znajduje się puszka elektryczna? Zapraszamy do zakupów! W elektromarkecie ANIA znajdziesz między innymi wysokiej jakości elementy potrzebne przy instalacji sieci energii elektrycznej. Oprócz przewodów, bezpieczników oraz wszelkiego rodzaju łączników, w naszej gamie produktów są również elektryczne puszki instalacyjne, zwane również elektroinstalacyjnymi. Puszki elektryczne wykonane są z wysokiej jakości tworzyw sztucznych i materiałów idealnie sprawdzających się do wyrobu tego typu produktów. Wyróżniają się ze względu na wytrzymałość oraz odporność na wilgoć i zabrudzenia.

Puszki elektryczne natynkowe, podtynkowe, hermetyczne, zewnętrzne, głębokie

Jest 110 produktów.

Pokazano 1-36 z 110 pozycji

Aktywne filtry

Pokazano 1-36 z 110 pozycji

Ważny element instalacji - puszka elektryczna

Puszka elektryczna (elektroinstalacyjna) służy do montażu osprzętu elektrycznego. Można przy jej pomocy zamontować na przykład łączniki czy gniazdka elektryczne i teletechniczne. Przydaje się także do ochrony połączeń między przewodami elektrycznymi. Pod względem przeznaczenia możemy podzielić je na puszki elektryczne połączeniowe (odgałęźniki) oraz puszki elektryczne montażowe. W nowoczesnych instalacjach stosuje się puszki z dodatkową przestrzenią na moduły elektroniczne. Puszki elektryczne można montować zarówno w domach, jak i w przemyśle. Dobrze zamontowana puszka pod względem położenia i dostępności jest kluczowa przy sprawnej i bezpiecznej sieci elektrycznej.

Sprawdź:

Rodzaje puszek

Ze względu na rodzaj montażu wyróżniamy puszki elektryczne natynkowe, podtynkowe, hermetyczne zewnętrzne oraz głębokie – każda z nich dostępna jest w naszym centrum elektrycznym Ania. Puszka elektryczna natynkowa charakteryzuje się łatwym dostępem. Ma formę solidnej skrzynki wykonanej z dobrej klasy tworzyw sztucznych, dzięki czemu chroni przed wilgocią i kurzem. Puszka elektryczna podtynkowa to rozwiązanie jeszcze bezpieczniejsze i gwarancja, że niepowołane osoby przez przypadek nie dostaną się do sieci. Również wykonane z odpowiednich materiałów, dodatkowo zabezpieczone przed wpływem tynku.

Ponadto w naszej ofercie znajdują się takie produkty jak puszka hermetyczna, oraz puszki elektryczne zewnętrzne. Te rozwiązania oferują najwyższy poziom zabezpieczenia przed warunkami zewnętrznymi. Zobacz pełną ofertę, którą mamy jako elektromarket Ania i złóż zamówienie online.

Zarejestruj Nowe Konto