Witaj na blogu Elektromarketu Ania!

Jaki wentylator do wybrać do pokoju, mieszkania lub domu?

Jaki wentylator do wybrać do pokoju, mieszkania lub domu?

Jeśli zastanawiasz się, jaki wentylator do pokoju będzie najlepszy, dobrze trafiłeś/trafiłaś. Rozumiemy, że w czasie upałów mieszkanie i własny pokój powinno być schronieniem, jednak nie zawsze możliwe jest zachowanie komfortu. Zwłaszcza jeśli nie masz jeszcze wiatraka! Cichy wentylator do domu może zapewnić orzeźwienie i jednocześnie nie zwrócić na siebie uwagi – na pewno nie przeszkodzi Ci w krótkiej drzemce, nie zakłóci czytania książek, a jeśli zechcesz go przenieść w inne miejsce, nie...
Jakie lampy wybrać do sypialni?

Jakie lampy wybrać do sypialni?

Chcesz, żeby Twoja sypialnia była miejscem wypoczynku, regeneracji i wyciszenia. Z przyjemnością wybierasz meble, pościele i dekoracje, ale wiemy, że zadajesz sobie jeszcze jedno ważne pytanie. Jakie oświetlenie do sypialni sprawdzi się najlepiej?
Typy gniazdek elektrycznych

Typy gniazdek elektrycznych

Czy znasz już typy gniazd elektrycznych, które możesz wybrać w sklepach? Chociaż teoretycznie wszystkie gniazdka mają taką samą funkcję (podpięcie urządzeń zasilanych energią elektryczną do sieci), to w praktyce istnieją różne rodzaje kontaktów. W podstawowym podziale gniazdka instalacyjne dzielą się na wewnętrzne i zewnętrzne. Poznaj ich charakterystyczne cechy i dowiedz się, gdzie i kiedy stosuje się poszczególne gniazdka.
Jaką lampę wybrać do nowoczesnego salonu?

Jaką lampę wybrać do nowoczesnego salonu?

Jaka lampa do salonu najlepiej sprawdzi się u Ciebie? Chociaż każdy salon to inna przestrzeń, istnieją pewne uniwersalne wskazówki. Zapoznaj się z naszymi inspiracjami i stwórz relaksujące, bezpieczne, ale i funkcjonalne pomieszczenie dla Ciebie, pozostałych domowników i gości!
Jak zainstalować lampy w ogrodzie?

Jak zainstalować lampy w ogrodzie?

Lampy w ogrodzie dodają uroku i współtworzą unikalną kompozycję przestrzeni wypoczynkowej. Zwłaszcza dlatego, że oświetlenie w ogrodzie nie pełni jedynie funkcji praktycznej (zapewnienie widoczności), lecz także estetyczną. Za pomocą różnych źródeł światła można stworzyć wyjątkową atmosferę, którą docenia się szczególnie latem, gdy ciepłe i długie wieczory spędza się na zewnątrz. Jak oświetlić ogród? Podpowiadamy!
Jaką lampkę na biurko dla dziecka wybrać?

Jaką lampkę na biurko dla dziecka wybrać?

Jaka lampka na biurko dziecka będzie najlepsza? Wybór wbrew pozorom nie jest łatwy nie tylko dlatego, że na rynku jest wiele dostępnych modeli lamp. Trudność polega też na uwzględnieniu zasad dobrego oświetlenia, które wpływa na samopoczucie i zdrowie dziecka – zwłaszcza w wieku szkolnym, kiedy przy biurku odrabia lekcje.
Lampy Zodiac - wprowadź nowoczesny wygląd do swojego salonu!

Lampy Zodiac - wprowadź nowoczesny wygląd do swojego salonu!

Piękne lampy stojące do salonu to prosty mebel, który może całkowicie zmienić charakter wnętrza. Oczywiście na lepsze – zgodnie ze stylem i efektem, jakiego pożądasz. Jeśli interesują Cię nowoczesne modele, zapoznaj się z kolekcją lamp Zodiac producenta Zuma Line.
Czym jest klimatyzer? Jak działa i czy warto w niego zainwestować?

Czym jest klimatyzer? Jak działa i czy warto w niego zainwestować?

Klimatyzer jest coraz bardziej popularnym urządzeniem klasyfikującym się pomiędzy klimatyzatorem a wentylatorem. W tym tekście odpowiemy na pytanie, czy rzeczywiście warto go kupić. Kiedy zbliża się lato i nadchodzą upały, często zdarza się, że temperatura w domu, mieszkaniu, hotelu, restauracji lub innym obiekcie jest niewiele niższa niż na zewnątrz. Zarówno od domu, jak i lokalu usługowego, oczekujemy jednak schronienia – różnicy temperatur, która będzie umożliwiała zachowanie komfortu....
Jak zamontować i podłączyć oczka sufitowe?

Jak zamontować i podłączyć oczka sufitowe?

Oczka sufitowe, najlepiej takie w ekonomicznej wersji LED, są jednym ze współcześniejszych i bardziej efektownych metod oświetlenia wszystkich pomieszczeń — salonu kuchni, łazienki i przedpokoju. Aby jednak mieć pewność, że planowana instalacja będzie nie tylko estetyczna i praktyczne, ale również bezpieczna, musisz wiedzieć jak podłączyć oczka sufitowe.
Jak prawidłowo podłączyć gniazdko elektryczne?

Jak prawidłowo podłączyć gniazdko elektryczne?

Jak podłączyć gniazdko? Jeśli masz już poprowadzoną instalację elektryczną, podłączenie gniazdka możesz potraktować jako przysłowiową kropkę nad i podczas planowania wykończenia. Zapoznaj się z naszymi wskazówkami i zrób to sam! Pamiętaj — niniejszy artykuł nie zastąpi pomocy profesjonalisty i wyłączamy naszą odpowiedzialność za ewentualne wypadki przy pracy.
Jak dobrze oświetlić ogród?

Jak dobrze oświetlić ogród?

Oświetlenie zielonej infrastruktury ogrodu jest jednym z elementów, które powinny spełniać dwie funkcje — praktyczną i dekoracyjną. Jak oświetlić ogród, by zapewnić mu nie tylko wspaniały wygląd, ale nie stracić jednocześnie na wysokich rachunkach za energię elektryczną? Przeczytaj nasz artykuł! Dowiesz się, jakie lampy do ogrodu najlepiej sprawdzą się w Twoim przypadku.

Zarejestruj Nowe Konto