Czym są girlandy i gdzie je wykorzystać?

Czym są girlandy i gdzie je wykorzystać?

Nie wiesz co to girlanda, ale nie pierwszy raz spotykasz się z tym słowem? Girlanda to nic innego jak ozdoba ścienna, która najczęściej (ale nie tylko) wykonana jest z papieru lub tektury. Dzięki niej można oryginalnie udekorować zarówno wnętrza, jak i zewnętrza budynków.

Girlanda – gdzie i kiedy zastosować?

Co to jest girlanda, wiedzą przede wszystkim dzieci, choć nie zawsze używają tej nazwy. Tradycyjne girlandy z papieru i tektury dominują na urodzinach i imprezach okolicznościowych już w wieku przedszkolnym. Łatwo i tanio można też wykonać girlandę z balonów, które jednoznacznie kojarzą się ze świętowaniem.

Girlandy bardzo często są również ozdobą świąteczną w grudniu. Wystarczy zebrać gałązki świerku, szyszki i suszone owoce, połączyć je z efektownymi lampkami i zawiesić np. w pokoju lub na tarasie. Otoczenie od razu nabiera wyjątkowego i charakteru – takiego, jakiego oczekuje się od świąt Bożego Narodzenia.

Inne przedmioty, z których możesz samodzielnie stworzyć girlandy to na przykład:

  • - szklane słoiczki,
  • - ptasie pióra,
  • - bibuła,
  • - koraliki,
  • - drewniane klocki,
  • - bombki choinkowe,
  • - sztuczne kwiaty.

Zamów lampki i stwórz samodzielne dekoracje

W naszym sklepie elektromarket Ania znajdziesz lampki świąteczne, które doskonale nadają się na element bazowy przy tworzeniu m.in. girlandy świątecznej, urodzinowej i ślubnej. Sprawdź też girlandy ogrodowe, czyli długie łańcuchy świetlne na zewnątrz. Wśród dostępnych produktów są m.in. lampy o długości 10 i 15 m. Mają uniwersalny design, więc pasują do różnych nowoczesnych stylów dekorowania budynków i ich otoczenia. Lampki są odporne na działanie wilgoci i pyłów.

Zarejestruj Nowe Konto