Jak przechowywać i organizować narzędzia w warsztacie i garaż? Sprawdź jak wybrać skrzynkę narzędziową!

Jak przechowywać i organizować narzędzia w warsztacie i garaż? Sprawdź jak wybrać skrzynkę narzędziową!

Jaka skrzynka narzędziowa spełni Twoje oczekiwania i będzie służyć przez lata? Podpowiadamy!

Przechowywanie narzędzi – jakie systemy warto wybrać?

Jeśli zastanawiasz się jak przechowywać narzędzia, przeanalizuj cechy skrzynek, walizek i organizerów. Te trzy systemy przechowywania narzędzi mają swoją specyfikę, którą przedstawiamy na przykładach konkretnych produktów. Każdy z nich możesz zamówić w naszym sklepie Elektromarket Ania.

1. Skrzynia narzędziowa Qbrick Technik Set 2

Skrzynia narzędziowa Qbrick Technik Set 2 to najlepszy zestaw mobilny skrzyni modułowych zalecany do przechowywania narzędzi w trudnych warunkach budowlanych. Na zestaw składa się mała, poręczna skrzynka narzędziowa, średniej wielkości skrzynka i największa (najbardziej pojemna) skrzynia. Sprzedawana jest wraz z akcesoriami opisanymi szczegółowo na stronie produktowej. Atutem tej skrzynki jest m.in. to, że posiada otwory na kłódki (można zabezpieczyć każdy system z osobna) i miejsce na przywieszenie identyfikatora lub listy z zawartością skrzynki.

2. Walizka na narzędzia Qbrick Toolcase Foam

Pojedyncze elektronarzędzia lub laserowy sprzęt pomiarowy warto przechowywać w walizce. To wygodny sposób, który jednocześnie zapewnia bezpieczny transport. Walizka na narzędzia Qbrick Toolcase Foam ma ścianki wewnętrzne wyposażone w piankę, co zapobiega uszkodzeniom narzędzi wskutek ich obijania o ścianki walizki.

3. Organizer Qbrick I

Jak przechowywać narzędzia w prosty sposób, jeśli nie zdecydujesz się ani na skrzynię, ani na walizkę? Rozwiązaniem jest organizer podzielony na kubełki różnych wielkości, w których można rozmieścić narzędzia. Zaletą tego wariantu jest łatwe utrzymywanie porządku. Przykładowy organizer Qbrick I ma poliwęglanową pokrywę, która została dodatkowo zabezpieczone przed wnikaniem wody i pyłu.

Zobacz też inne skrzynki narzędziowe, które przygotowaliśmy i złóż zamówienie online.

Zarejestruj Nowe Konto