Lista produktów marki Italux

Italux prowadzi działalność na polskim i europejskim rynku od ponad 25 lat. Choć firma zaczynała od importu oświetlenia z Włoch, to obecnie specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości lamp dedykowanych przestrzeniom domowym, biurowym i publicznym. Zapraszamy do zapoznania się w propozycjami marki Italux dostępnymi w elektromarketania.pl.

explode

Oświetlenie Italux - lampy do wnętrz o różnych stylach aranżacji

Oświetlenie Italux to przede wszystkim różnorodność. Międzynarodowa firma ma w swojej ofercie różnorodne modele lamp - od tradycyjnych plafonów, przez eleganckie kinkiety, aż po funkcjonalne lampki biurkowe. Na szczególną uwagę zasługuje ich wykonanie, do którego są wykorzystywane trwałe i odporne na uszkodzenia materiały. Staranne połączenie pojedynczych elementów w spójną całość tworzy produkty nie tylko będące praktycznymi dodatkami do wnętrz, ale także pełniące rolę dekoracyjną. Stylowy design inspirowany klasycznymi rozwiązaniami lub nowoczesnymi i obowiązującymi trendami pozwala na montaż wybranej lampy Italux w przestrzeniach o różnych stylach aranżacji.

Żyrandole Italux i pozostałe elementy oświetlenia dostępne w asortymencie marki zostały zaprojektowane z myślą o wielu przestrzeniach. Nie brakuje zarówno tych dedykowanych pokojom dziennym czy sypialni, jak i kinkietów łazienkowych, które wyróżniają się wysoką odpornością na działanie wilgoci i pary wodnej. Popularna firma, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, zaprojektowała lampy kompatybilne z system LED. Italux, podobnie jak i pozostałe marki dostępne w elektromarketania.pl, dba o to, aby sygnowane jej logo produkty były przyjazne dla środowiska. Dzięki temu daje możliwość zamontowania w nich energooszczędnych żarówek, które w przeciwieństwie do swoich tradycyjnych odpowiedników nie zawierają szkodliwych substancji i pozwalają na ograniczenie produkcji odpadów.

Żyrandole, lampy i kinkiety Italux dostępne w Elektromarketania.pl

Asortyment elektromarketania.pl obejmuje między innymi kinkiet Italux w wielu odsłonach dedykowanych zarówno pomieszczeniom mieszkalnym, jak i sanitarnym. Wśród dostępnych produktów nie brakuje także funkcjonalnego oświetlenia do gabinetów, np. lamp biurkowych, popularnych listew z wieloma źródłami światła oraz nowoczesnych plafonów. Na uwagę zasługują również bogato zdobione żyrandole Italux, będące połączeniem staranności wykonania z eleganckim, stylowym wyglądem, którego sekretem jest zastosowanie połączenia szkła i stali.

Jest 230 produktów.

Pokazano 1-36 z 230 pozycji

Kinkiet Biagio 1xE14 Italux

(MB-H16079BM-1)
115,01 zł Cena
Seria Biagio zechuje wysoka jakość wykonania i elegancja. Lampy wykonane zostały z metalu w kolorze czarnym ze złotymi dodatkami. Klosze...

Kinkiet Biagio 1xE14 Italux

(MB-H16079WLK-1B)
72,00 zł Cena
Seria Biagio zechuje wysoka jakość wykonania i elegancja. Lampy wykonane zostały z metalu w kolorze czarnym ze złotymi dodatkami. Klosze...