Lista produktów marki GTV Poland

GTV oferuje przede wszystkim oświetlenie LED, jednak w asortymencie firmy znajdują się także oprawy i inne akcesoria, dzięki którym rozświetlenie przestrzeni staje się bezpieczne i energooszczędne. Marka założona w Polsce już od połowy lat 90. dostarcza konsumentom wysokiej jakości rozwiązania zaprojektowane specjalnie z myślą o ich domach i biurach.

explode

GTV - oświetlenie LED na miarę Twojego domu

Co ciekawe, żarówki LED nie zawsze były dostępne w ofercie GTV. Polska marka zaczęła swoją działalność od importowania mechanizmów dedykowanym zegarkom, aby w trakcie kolejnych lat stopniowo rozszerzać obszar swoich działań. Tak właśnie z lokalnego dostawcy firma stała się jednym z międzynarodowych producentów oświetlenia LED, które w tamtych czasach dopiero pojawiało się na polskim rynku. Obecnie marka może pochwalić się asortymentem obejmującym tysiące produktów wysokiej jakości, które wyróżniają się bezpieczeństwem użytkowania, nowoczesnymi rozwiązaniami i funkcjonalnością. Dziś flagowym produktem GTV jest oczywiście oświetlenie LED.

Choć GTV zaczęło sprzedaż opraw czy żarówek na polskim rynku, to po upływie kilku lat rozpoczęło eksport swoich wyrobów do wielu krajów na całym świecie. Firma ma swoje spółki w Hiszpanii, Czechach czy Rosji, a jej produkty są dostępne w 40 państwach w Afryce, Azji, Europie i Ameryce. Wysoką jakość oświetlenia i akcesoriów marka zawdzięcza własnemu Działowi Badań i Rozwoju, dzięki któremu oferta jest nieustannie dopasowywana do obowiązujących trendów, umożliwiając tym samym wybór rozwiązań idealnie dopasowanych do potrzeb klientów indywidualnych i firmowych. Co ciekawe, proponowane przez GTV systemy LED to część społecznej odpowiedzialności biznesu firmy - producent dba o to, aby wyrób artykułów był zgodny z rosnącą świadomością ekologiczną.

Żarówki LED, oprawy i inne produkty GTV dostępne w elektromarketania.pl

Żarówki LED GTV to przede wszystkim gwarancja oszczędności energii - szacuje się, że pobierają nawet do 90% mniej prądu niż ich tradycyjne odpowiedniki, a tym samym obniżają comiesięczne rachunki. Na tym jednak nie koniec - nowoczesna technologia wyróżnia się także czasem eksploatacji na poziomie kilkudziesięciu godzin i wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Z kolei oferowane przez GTV oprawy hermetyczne to połączenie atrakcyjnego wizualnie designu z trwałością i starannością wykonania. W asortymencie elektromarketania.pl znalazły się również takie propozycje polskiej marki, jak lampy podłogowe i naświetlacze.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.