Lista produktów marki KANLUX

Kanlux powstało w 1989 roku jako rodzinna firma. Już kilkanaście lat później stała się przedsiębiorstwem międzynarodowym z licznymi spółkami. Obecnie produkty marki są eksportowane na wiele rynków zagranicznych nie tylko w Europie, ale także w Australii. Flagowymi wyrobami Kanlux są lampy domowe i ogrodowe.

explode

Wysoka jakość potwierdzona certyfikatami, czyli lampy domowe i ogrodowe Kanlux

Oferowane przez Kanlux produkty to połączenie wieloletniego doświadczenia z nowoczesnymi rozwiązaniami, które zostały docenione przez polskich i zagranicznych klientów indywidualnych oraz biznesowych. Spółki polskiej firmy znajdują się obecnie w Rosji, Rumunii, Bułgarii, Słowacji czy Niemczech, a asortyment przedsiębiorstwa z roku na rok się poszerza. W ofercie Kanlux znajduje się oświetlenie, osprzęt elektroinstalacyjny, aparatura modułowa oraz oprawy domowe, zewnętrzne i architektoniczne. Funkcjonalne wyroby wyróżniają się przede wszystkim efektywnością i żywotnością oraz niezawodnym działaniem. W celu zapewnienia zadowolenia swoim klientom Kanlux nieustannie przeprowadza badania swoich produktów w swoim nowoczesnym laboratorium.

Sygnowane logo Kanlux oświetlenie oraz pozostałe wyroby są produkowane zgodnie z założeniami polityki odpowiedzialnego i ekologicznego biznesu. Marka przywiązuje wagę do obowiązujących norm i regulacji prawnych, upewniając się, że wprowadzane na rynek produkty nie tylko je spełniają, ale także są bezpieczne w codziennym użytkowaniu. Co więcej, stosowane procedury mają również na celu ochronę środowiska. Potwierdzeniem jakości czujników ruchu, lamp ogrodowych i innych propozycji Kanlux są liczne certyfikaty, którymi może pochwalić się firma. Producent przeszedł także pozytywnie audyt działania zgodnie z normą ISO9001:2008 Systemu Zarządzania Jakością.

Kanlux - oświetlenie do domu i ogrodu

W ofercie Kanlux znajdują się lampy do domu w postaci modeli sufitowych, wiszących, typu downlight i listew. Nie brakuje także kinkietów, plafonów, propozycji stołowych czy biurkowych. Jednak wewnętrzne źródła światła to nie wszystko - firma ma w swoim asortymencie również lampy ogrodowe. Kanlux w trakcie ich produkcji wykorzystuje materiały odporne na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych, w tym opadów deszczu czy niskich i wysokich temperatur. Oprócz oświetlenia producent zadbał także o bogatą ofertę urządzeń podwyższających jego funkcjonalność. Doskonałym przykładem jest czujnik ruchu Kanlux, dzięki któremu zamontowana przed domem lub innym budynkiem lampa uruchamia się automatycznie w momencie wykrycia ruchu.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.