Lista produktów marki OSPEL

OSPEL to spółka, która jest obecna na rynku elektroinstalacyjnym już od ponad 60 lat. W trakcie tak długiej działalności udało się jej zdobyć pozycję jednego z liderów w produkcji łączników, gniazdek, przewodów przyłączeniowych oraz wielu innych akcesoriów pozwalających na bezpieczne i bezproblemowe korzystanie z instalacji w domu lub przestrzeniach publicznych.

explode

Niezawodne gniazdka elektryczne OSPEL

Flagowymi produktami polskiej marki OSPEL są oczywiście gniazdka, które znalazły się także w ofercie sklepu internetowego elektromarketania.pl. W trakcie ich projektowania firma przywiązuje szczególną uwagę do bezpieczeństwa użytkowania każdego z wyrobów. Nieustanne monitorowanie jakości na liniach produkcyjnych sprawiło, że spółka uzyskała liczne certyfikaty potwierdzające zgodność osprzętu elektroinstalacyjnego z obowiązującymi normami. Co więcej, OSPEL skupia się także na atrakcyjnym wizualnie designie proponowanych artykułów, pozwalającym na dopasowanie gniazdek elektrycznych i innych akcesoriów do wielu stylów aranżacji domowych czy biurowych wnętrz.

Gniazdka elektryczne OSPEL nie bez powodu cieszą się uznaniem wśród klientów indywidualnych i biznesowych. Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001 został uzyskany przez markę już w 2000 roku, a jego zakres obejmuje przede wszystkim dystrybucję, projektowanie, wytwarzanie i przetwórstwo produktów znajdujących się w asortymencie polskiej spółki. Standard wykonania został doceniony nie tylko w Polsce. Obecnie OSPEL prowadzi sprzedaż na wielu rynkach zagranicznych, wśród których nie zabrakło Wielkiej Brytanii, Belgii, Szwecji, Niemiec, Grecji, Finlandii czy Słowacji. Zastosowanie nowoczesnych technologii, innowacyjne rozwiązania i bezawaryjne działanie sprawiają, że funkcjonalne gniazdka, przewody czy łączniki rodzimej spółki są inwestycją na lata.

Osprzęt elektroinstalacyjny OSPEL - gniazdka do domów i przestrzeni biurowych

W ofercie OSPEL znalazły się gniazda antenowe, bryzgoszczelne z uziemieniem i przesłonami, ekwipotencjalne, głośnikowe, komputerowe oraz wiele innych wyrobów elektroinstalacyjnych w wersji pojedynczej i podwójnej. Nie brakuje także ramek do łączników w odsłonie nawet pięciokrotnej, ściemniacza elektronicznego, regulatora temperatury z czujnikiem podpodłogowym, zaślepek, łączników dwubiegunowych z podświetleniem, zwiernych czy schodowych, zestawów uszczelniających oraz elektronicznych czujników ruchu. Bogata oferta firmy OSPEL sprawia, że każdy właściciel domu lub przestrzeni biurowej znajdzie w niej coś dla siebie.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.