Lista produktów marki Wojnarowscy

Spectrum Wojnarowscy to marka, która od ponad 30 lat dostarcza klientom źródła światła. Choć początkowo były to produkty dedykowane przede wszystkim kopalniom, to dzięki dynamicznemu rozwojowi i nieustannemu poszerzaniu oferty przedsiębiorstwo obecnie specjalizuje się w produkcji żarówek LED do lamp domowych i biurowych. Zapraszamy do poznania produktów Spectrum.

explode

Spectrum Wojnarowscy - innowacja w branży oświetlenia

Żarówki LED oferowane przez Spectrum to połączenie wieloletniego doświadczenia w branży z dostępem do wytrzymałych materiałów wysokiej jakości, pochodzących od dostawców z całego świata. W trakcie produkcji wyrobów sygnowanych swoim logo marka stawia przede wszystkim na innowacyjne i zaawansowane technologicznie rozwiązania, dzięki którym zarówno żarówki LED, jak i pozostałe produkty dostępne w ofercie Spectrum charakteryzują się długą żywotnością, energooszczędnością i niezawodnym działaniem. Co więcej, polskie przedsiębiorstwo podczas wyrobu oświetlenia dba także o dobro środowiska, realizując ideę zrównoważonego rozwoju. Oznacza to, że działalność marki nie zagraża ekologii, co potwierdza przynależność do programu Firma Przyjazna Naturze.

Oferowane przez Spectrum oświetlenie zostało nagrodzone licznymi nagrodami i certyfikatami, potwierdzającymi ich wysoką jakość. Na szczególną uwagę zasługuje wyróżnienie Jakość Roku uzyskane w 2012 roku. Jako Laureat prestiżowej kategorii Złoto, polska marka została doceniona za standardy w produkcji wyrobów i kompleksowości oferty. Firma otrzymała także certyfikat Polska Firma Rekomendowana przyznawany przez Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego. Oferowane przez Spectrum rozwiązania LED to gwarancja połączenia obowiązujących trendów w branży z fundamentalnymi wartościami.

Żarówki LED Spectrum - gwarancja długiej żywotności i energooszczędności

Żarówki LED marki Spectrum zostały docenione za ich energooszczędność. Zastąpienie tradycyjnych jarzeniówek nowoczesnym rozwiązaniem pozwala obniżyć zużycie prądu nawet o 90%, co z kolei przekłada się na niższe rachunki. Nie bez znaczenia jest także ich żywotność. Szacuje się, że czas eksploatacji propozycji polskiej firmy Spectrum Wojnarowscy wynosi przynajmniej kilkanaście tysięcy godzin, w ciągu których konieczne byłoby zużycie ponad 10 klasycznych żarówek. Solidne wykonanie produktów gwarantuje dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne, a zastosowany system pozwala na obniżenie temperatury pracy. Produkty LED są również ekologiczne i nie zawierają rtęci.

Jest 60 produktów.

Pokazano 1-36 z 60 pozycji
Pokazano 1-36 z 60 pozycji

Zarejestruj Nowe Konto