Lista produktów marki Philips Lighting

Nikomu nie trzeba przedstawiać marki Philips. Oświetlenie produkowane przez holenderską firmę to jedne z najchętniej wybieranych rozwiązań do rozświetlenia przestrzeni domowych, biurowych i publicznych. Renoma, jaką cieszy się producent, sprawiła, że zyskał on pozycję lidera w branży w kilkudziesięciu państwach na całym świecie.

explode

Philips - oświetlenie znane na całym świecie

Philips produkuje oświetlenie od kilkudziesięciu lat. Misją firmy jest poprawa życia konsumentów poprzez nieustanne wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań i produkcję wyrobów w zgodzie z ekologią. Przedsiębiorstwo elektrotechniczne w Polsce zostało założone już w 1992 roku w Warszawie, stając się częścią holenderskiego koncernu. Od tego momentu z roku na rok zyskiwało coraz większą renomę wśród klientów na rynku lokalnym, stopniowo osiągając pozycję lidera. Nic więc dziwnego, że świetlówki i inne produkty Philips można znaleźć w wielu polskich domach i biurach. Ich wysoka jakość wykonania, energooszczędność i wytrzymałość sprawiają, że oświetlenie holenderskiego giganta stało się rozpoznawalne na całym świecie.

Główną z zalet oferowanego przez Philips oświetlenia jest energooszczędność. Żarówki sygnowane logo koncernu powstają w zgodzie z nowoczesną technologią LED, która umożliwia oszczędność pieniędzy i prądu. Wysoka efektywność tego typu artykułów znacząco przewyższa tę, którą mogą pochwalić się tradycyjne jarzeniówki. Nie bez znaczenia jest także długi czas pracy, który wynosi nawet do kilkudziesięciu tysięcy godzin. Wyroby popularnej marki charakteryzują się również wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i niską temperaturą pracy oraz pełną mocą świecenia tuż po uruchomieniu. Żarówka Philips okrągła i jej odpowiedniki to także rozwiązania ekologiczne - nie zawierają rtęci i szkodliwych dla środowiska substancji.

Innowacyjne rozwiązania dedykowane oświetleniu domów - świetlówki Philips i inne produkty

Jednym z popularnych produktów koncernu jest żarówka Philips okrągła o różnych standardowych gwintach, emitująca światło kierunkowe. Tego typu artykuły marki dostępne w elektromarketania.pl są dedykowane zarówno wewnętrznym, jak i zewnętrznym lampom. Wśród propozycji producenta nie brakuje także opraw natynkowych, ogrodowych, kasetonowych, hermetycznych czy typu belka. Na szczególną uwagę zasługują również świetlówki Philips, czyli propozycje fluorescencyjne. Zakup jednego z wyrobów sygnowanych logo holenderskiej firmy z oddziałem w Polsce to gwarancja długoletniej pracy przy zachowaniu niskiego zużycia energii.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.