Lista produktów marki ZUMA LINE

Polska firma Zuma Line oferuje funkcjonalne oświetlenie dedykowane domom i przestrzeniom biurowym w atrakcyjnych cenach. Produkcja odbywająca się na terenie kraju, zastosowanie wytrzymałych materiałów i nieustanne monitorowanie jakości wykonywanych produktów sprawiły, że marka może pochwalić się tysiącami zadowolonych klientów.

explode

Wysoka jakość Zuma-Line - gwarancja trwałości lampy na lata

Zuma Line to jedna z polskich marek, które specjalizują się w produkcji lamp dedykowanych różnym pomieszczeniom. W ofercie polskiej marki nie brakuje oświetlenia do jadalni, łazienek, kuchni, salonów, a nawet sypialni. Asortyment producenta stanowi połączenie klasycznych i cenionych od lat rozwiązań z nowoczesnymi produktami, będącymi odpowiedzią na obowiązujące w danym momencie trendy. Liczne atrakcyjne wizualnie kolekcje zostały docenione nie tylko przez klientów z Polski, ale także zagranicznych konsumentów. Obecnie Zuma Line sprzedaje swoje oświetlenie w większości krajów Unii Europejskiej za pośrednictwem zaufanych dystrybutorów. Wybór jednej z propozycji dostępnych w serii rodzimej firmy, to gwarancja trwałości na lata.

Wyroby sygnowane logo Zuma Line to lampy wyprodukowane z różnorodnych materiałów, wśród których nie zabrakło metalu, aluminium, szkła, drewna, a nawet kryształów. Choć różnią się wyglądem, to łączy je precyzja wykonania i dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół w trakcie procesu produkcji. Specjalnie zaprojektowane kolekcje umożliwiają oświetlenie punktowe lub całkowite rozjaśnienie domowej przestrzeni. Co więcej, Zuma Line dba także o to, aby oferowane wyroby pozwalały na efektywne i praktyczne podwyższenie komfortu użytkowania wnętrza. Dzięki temu liczne serie doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach o różnych stylach aranżacji - od nowoczesnego, przez loftowy, aż po skandynawski.

Zuma - nowoczesne oświetlenie domowego wnętrza

Proponowane przez markę Zuma oświetlenie jest doskonałym pomysłem nie tylko na podwyższenie funkcjonalności domowych wnętrz, ale także ich dekorację. Designerskie produkty, wśród których nie zabrakło zarówno tych minimalistycznych, jak i bogato zdobionych, są dostępne w formie wiszącej, sufitowej, a nawet podłogowej. Polski producent dostarcza także kinkiety i spoty, które są szczególnie polecane jako dopełnienie przestrzeni biurowych i publicznych. W asortymencie sklepu internetowego elektromarketania.pl znajdują się najnowsze elementy docenionych przez klientów kolekcji Zuma Line oraz lampy, które od kilku lat nie tracą swojej popularności.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.