Lista produktów marki ESAB

Dla większości osób niezwykle ważne jest, by przy pracach remontowych, wykończeniowych czy codziennych naprawach korzystać z wysokiej klasy wyrobów pochodzących od cenionych na rynku marek. W naszym sklepie elektromarketania.pl dokładamy wszelkich starań by proponowany asortyment spełniał nawet największe wymagania. Z tego też względu wśród rekomendowanych marek znajdziesz wyroby ESAB.

explode

ESAB - światowy producent wysokiej jakości elektrod spawalniczych

W przygotowanym asortymencie czekają na Ciebie niezawodne produkty wprost od światowego lidera w dziedzinie produkcji urządzeń i materiałów spawalniczych. Globalny zasięg i obecność w takich branżach jak walcownie rur, przemysł procesowy, maszyny transportowe, motoryzacja, produkcja oraz budownictwo sprawia, że prezentowane w naszym sklepie produkty ESAB zyskują coraz większą popularność. Marka nie tylko dostarcza wysokogatunkowych produktów takich jak elektrody spawalnicze w otulinie rutylowej, elektrody spawalnicze zasadowe czy przyłbice, ale również analizując rynek i potrzeby klientów, niejednokrotnie przekracza ich oczekiwania. Warto zwrócić uwagę na wykorzystywanie przez ESAB najnowszych technologii i rozwiązań zdobywających uznanie zarówno wśród klientów z Polski, jak i z całego świata. Firma posiada wiele oddziałów, zakładów produkcyjnych oraz punktów wsparcia technicznego, dzięki czemu każdy klient może zasięgnąć fachowej porady lub skorzystać z obsługi serwisowej.

Misja i filozofia tworzenia najlepszych jakościowo wyrobów

Wszystkie produkty pochodzące od ESAB to gwarancja komfortu wykonywanej pracy i niezawodności w każdej sytuacji. Dzięki filozofii, jaką prezentuje sobą producent zarówno niewielkie przedsiębiorstwa, jak i wielkie koncerny, każdego dnia mogą wywiązywać się z zaplanowanych prac. ESAB to firma, która opiera swoje działanie na najlepszych wynikach, innowacji oraz dążeniu do nieustającej poprawy. Dzięki temu dostępne w naszym sklepie produkty są odpowiedzią na wszystkie potrzeby wymagających klientów. Wybraliśmy markę ESAB na dostawcę urządzeń i materiałów do spawania oraz cięcia z uwagi na prezentowane zaangażowanie i obecność niemal we wszystkich krajach świata. Tym samym, decydując się na produkty działającej od 1904 roku firmy ESAB zapewniasz sobie ogrom możliwości wykonawczych.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.