Lista produktów marki Markslojd

Markslojd to jedna z wiodących firm w branży oświetleniowej. Połączenie skandynawskiego designu ze starannością wykonania sprawiło, że marka zdobyła uznanie wśród klientów nie tylko w Europie, ale także w Ameryce Południowej i Azji. Dziś polscy konsumenci mogą zamówić jeden z wyrobów szwedzkiego producenta w sklepie elektromarketania.pl.

explode

Szwedzki styl i staranność wykonania, czyli lampy Markslojd

Markslojd Lighting Group, znana także pod nazwą MLG, to Międzynarodowa Grupa Oświetleniowa, która oferuje wyroby dedykowane zarówno gospodarstwom domowym, jak i przestrzeniom publicznym czy biurowym. Co ciekawe, pomimo produkcji na skalę światową szwedzka marka nie zrezygnowała z ekologicznych sposobów wytwarzania wysokiej jakości produktów. W tym celu wykorzystuje tzw. odnawialną zieloną energię pozyskiwaną z wiatru. W przeciwieństwie do konwencjonalnych źródeł te stosowane przez Markslojd nie mają negatywnego wpływu na środowisko i są w stanie pokryć całkowite zużycie energii niezbędnej do wytworzenia dziesiątek tysięcy lamp rocznie.

Sygnowane logo Markslojd lampy to przede wszystkim gwarancja wysokiej jakości, którą potwierdzają liczne certyfikaty uzyskane przez szwedzką markę w trakcie wieloletniej działalności. W swoich wyrobach firma łączy obecnie modny skandynawski design z innowacyjnymi rozwiązaniami, dzięki którym produkty są wytrzymałe, trwałe i odporne na uszkodzenia. Wiele z dostępnych modeli może być także wzbogacona o nowoczesne oświetlenie LED zgodne z proekologicznym modelem biznesu północnego przedsiębiorstwa. Alternatywa dla tradycyjnych żarówek pozwala zaoszczędzić energię i pieniądze, a do tego wyróżnia się o wiele dłuższą żywotnością, ograniczając tym samym produkcję odpadów. Nic więc dziwnego, że produkowane przez Markslojd lampy są chętnie wybierane przez klientów w wielu krajach.

Markslojd - skandynawski design w atrakcyjnych cenach

Oferta elektromarketania.pl obejmuje liczne modele wyrobów oświetleniowych wyprodukowanych przez szwedzką markę. Jednym z nich jest kinkiet Markslojd dostępny w wielu atrakcyjnych wizualnie modelach. Spośród licznych produktów na uwagę zasługują w szczególności te wykonane z metalu - materiału, który znakomicie radzi sobie z przypadkowymi uderzeniami i zarysowaniami. Co więcej, artykuły prosto ze Skandynawii to także bogaty wybór lamp stołowych, podłogowych, dekoracyjnych i wiszących, które zostały wyprodukowane ze starannością i dbałością o detale.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.