Lista produktów marki Nowodvorski

Nowodvorski Lighting to polski producent dekoracyjnych opraw oświetleniowych, w tym systemów konfigurowalnych – szynoprzewodów oraz autorskiego Systemu Cameleon. Firma od 26 lat tworzy rozwiązania odpowiadające najwyższym standardom pod względem wzornictwa, spójności z trendami i jakości. Asortyment obejmuje ponad 1600 produktów oświetleniowych, dedykowanych do przestrzeni domowych, komercyjnych i sektora HoReCa. Marka każdego roku poszerza ofertę o około 300 pozycji, odpowiadając na aktualne trendy i potrzeby rynku.

Nowodvorski Lighting jest liderem sektora dekoracyjnych opraw oświetleniowych w Polsce i Europie Wschodniej, obecnym na ponad 50 rynkach świata. Dwa profesjonalne zakłady produkcyjne, nowoczesny park maszynowy i zautomatyzowane centrum logistyczne o powierzchni 4500 m2 pozwalają spójnie realizować strategię rozwoju.

Jakość marki doceniają zarówno klienci, jak i eksperci. Nowodvorski Lighting jest zdobywcą prestiżowej nagrody RED DOT AWARD: Product Design 2019 za projekt lampy „Q LED” oraz ECO PRIZE i GRAND PRIX 2020 Międzynarodowych Targów Poznańskich dla Systemu Cameleon.

Dbałość o wzornictwo i nowatorskie rozwiązania sprawiają, że firma zdobyła zaufanie architektów, projektantów wnętrz oraz inwestorów.

Nowodvorski - oświetlenie na miarę nowoczesnego domu

Sygnowane logo marki Nowodvorski oświetlenie wyróżnia się połączeniem obowiązujących trendów z klasycznymi rozwiązaniami, które goszczą w domach od dziesiątek lat. W trakcie produkcji artykułów dedykowanych montażowi na ścianie lub suficie firma wykorzystuje wieloletnie doświadczenie, a następnie starannie i fachowo wykonuje lampy, które trafiają do pomieszczeń na całym świecie. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się takie grupy produktów oświetleniowych, jak Modern, Spotlights, Bent Glass Lamps, Classic, Kids, Bathroom i Outdoor stworzone z myślą o każdym pokoju w mieszkaniu lub domu.

Lampy Nowodvorski to przede wszystkim wysoka jakość oraz bogactwo różnorodnych kształtów i wzorów oświetlenia, dzięki którym znakomicie dopełnią wnętrza zaaranżowane w stylu klasycznym, nowoczesnym, minimalistycznym, a nawet te dziecięce. Rodzinna firma może także pochwalić się licznymi certyfikatami uzyskanymi w trakcie wieloletniej obecności na rynku, będącymi potwierdzeniem spełnienia wysokich standardów przez każdy żyrandol czy plafon marki Nowodvorski. Własne zakłady produkcyjne pozwalają na nieustanne monitorowanie jakości oferowanego asortymentu, a dostęp do nowoczesnych systemów maszyn i urządzeń umożliwia zaprojektowanie i stworzenie elementów oświetlenia, które służą swoim właścicielom przez długie lata.

Lampy, plafony, kinkiety i żyrandole Nowodvorski

Oferowane przez markę Nowodvorski kinkiety charakteryzują się łatwością montażu i możliwością pracy z nowoczesnym, energooszczędnym oświetleniem LED. Połączenie trwałych materiałów z eleganckim designem tworzy wspólnie całość, która z powodzeniem może zostać wykorzystana w różnych pomieszczeniach domowych i biurowych. Polska firma ma także w swojej ofercie żyrandol w wielu odsłonach i równie eleganckie plafony. Nowodvorski to również szeroki wybór kinkietów, będących doskonałym sposobem na rozświetlenie przestrzeni w przedpokoju czy łazience. Oświetlenie marki jest dostępne w różnorodnych wersjach kolorystycznych - od uniwersalnej bieli, przez eleganckie tonacje szarości, aż po wielokolorowe lampy dedykowane dzieciom.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.