Lista produktów marki SIEMENS

Siemens jest liderem transformacji cyfrowej i partnerem polskiej gospodarki. W Polsce obejmuje 5 spółek oferujących kompleksowe usługi z zakresu automatyki i cyfryzacji w przemyśle i infrastrukturze, oprogramowania dla przemysłu, dystrybucji i rozdziału energii elektrycznej, transportu i e-mobilności, ochrony zdrowia oraz finansowania inwestycji.

 

Branża Siemens Smart Infrastructure (SI) kształtuje rynek rozwiązań dla infrastruktury energetycznej: rozdzielnice niskiego i średniego napięcia, aparatura modułowa, automatyka elektroenergetyczna i monitoring jakości energii. Działa również w ramach wyposażenia budynków: automatyka, chmurowe systemy zarządzania budynkami, ochrona ppoż, monitoring i zarządzanie dostępem. Znaczącą część SI stanowią rozwiązania z sektora efektywności i bezpieczeństwa takie jak: magazyny energii, stacje ładowania, zarządzania systemami elektroenergetycznymi, klastrami i mikrosieciami, a także rozproszonymi źródłami energii.

 

Branża Siemens Digital Industries (DI) pomaga klientom w uwolnieniu pełnego potencjału cyfryzacji: jako partner dostarczający najnowocześniejsze technologie do automatyzacji przemysłu dyskretnego i procesowego. W obszernym portfolio firmy Siemens znajduje się wszystko, czego potrzeba do automatyzacji i cyfryzacji: systemy automatyki i sterowania, systemy HMI, systemy identyfikacji i lokalizacji, komunikacja przemysłowa, oprogramowanie przemysłowe, zasilacze, a także urządzenia automatyki procesowej. Produkty są zoptymalizowane pod kątem spełnienia specyficznych potrzeb każdej branży, więc wspierają klientów w zwiększeniu elastyczności i efektywności procesów produkcyjnych.

 

W ramach przyjętej strategii zrównoważonego rozwoju firma aktywnie dąży do redukcji wpływu na środowisko.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.