Rodzaj Płatności

przelewy24p.png

Wybierając tę opcję, po złożeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony na bezpieczną stronę serwisu przelewy24, gdzie wybierzesz bank, z którego zostanie wysłana płatność.

iMojep.png imoje to pierwsze płatności online dla sklepów internetowych w Polsce dostarczane przez bank. Za ich sprawne działanie odpowiada ING Bank Śląski, a bezpieczeństwo potwierdza certyfikat PCI DSS.
visap.png Bezpieczeństwo transakcji kartą kredytową przez Internet jest gwarantowane przez system płatności Przelewy24 oraz Paypal. Żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu, a jedynie do operatora płatności. Przekazywanie informacji dotyczących posiadacza karty odbywa się z użyciem protokołu bezpieczeństwa SSL.
blikpp.png Aby zapłacić BLIKIEM, wybierz tę opcję płatności i po przekierowaniu na kolejną stronę przepisz kod BLIK w aplikacji banku. Kliknij „zapłać”, potwierdź transakcję PINem w aplikacji banku i gotowe. Kwota zostanie automatycznie pobrana z Twojego rachunku bankowego.
tistop.png Kupując z Twisto masz zawsze 30 dni na opłacenie swoich zakupów. My dbamy o to, abyś pamiętał o spłacie zamówienia, aczkolwiek to Ty wybierasz, jak chcesz to zrobić. Poniżej znajdziesz dostępne opcje płatności - wybierz najwygodniejszą dla siebie, tak jak lubisz.
ptp.png Forma płatności dla Klientów, którzy chcą samodzielnie opłacić przelew za pomocą swojego banku internetowego, wizyty w placówce banku lub na poczcie. Po realizacji zamówienia, otrzymasz na skrzynkę mailową numer rachunku bankowego, na który należy przesłać właściwa kwotę. Po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym, zamówienie zostaje przekazane do realizacji. W tytule przelewu proszę wpisać nr zamówienia.
zpp.png Zapłata gotówką kurierowi lub listonoszowi przy odbiorze przesyłki. Opcja obowiązuje dla zamówień na max. kwotę 15 000 zł. Ta forma płatności nie dotyczy przesyłek paletowych.
Product added to wishlist
Product added to compare.

Nasza strona korzysta z cookie!

Po więcej informacji zapoznaj się z naszym regulaminem.