Centrum Elektryczne ANIA jest wiodącym na rynku polskim dystrybutorem artykułów elektrotechnicznych.
Firma istnieje od 1991 roku i od momentu powstania stale poszerza ofertę oraz zakres działania.
Dzięki wysokiej jakości obsługi klienta, szerokiej ofercie, rozbudowanemu zapleczu logistycznemu i konsekwencji
w działaniu, firma stała się kluczowym partnerem handlowym dla szeregu firm z branży energetycznej, wydobywczej, cementowo-wapienniczej oraz dla producentów maszyn, urządzeń i wielu firm wykonawczych z branży energetyki zawodowej. E-sklep elektryczny w Wieluniu posiada szeroki zakres produktów takich jak: przewody elektryczny
i kable elektryczne oraz wiele innych produktów.

Nasze doświadczenie i znajomość rynku owocują efektywną współpracą z dotychczasowymi klientami
oraz zdobywaniem nowych odbiorców. Oferta naszej firmy obejmuje kilkadziesiąt tysięcy produktów.

Firma oferuje kable i przewody, w tym wysokospecjalistyczne, oraz artykuły elektrotechniczne producentów polskich
i zagranicznych. Jest również liczącym się na rynku dystrybutorem artykułów ściernych i spawalniczych.

Firma Produkcyjno Handlowa „JB” Jacek Bogucki to podmiot ściśle związany z firmą Centrum Elektryczne „Ania”.
W 2012 roku uruchomiono dział produkcji w firmie FPH „JB” zajmujący się obróbką kabli i przewodów, montażem, lutowaniem złącz i gniazd przemysłowych  w przewodach sterowniczych.

Od czerwca 2012 roku Centrum Elektryczne ANIA jako kluczowy partner rozpoczął współpracę z firmą Nexans
w zakresie dostaw na polski rynek zaawansowanych technologicznie przewodów dla linii napowietrznych wysokich
i najwyższych napięć. Nasze wspólne działania są zorientowane na rozwiązanie kluczowych problemów polskich operatorów systemów elektroenergetycznych w zakresie efektywności bezpieczeństwa przesyłu energii elektrycznej.

W zgodzie z najnowszymi światowymi trendami proekologicznymi, Zarząd Centrum Elektrycznego ANIA utworzył
w 2008 roku spółkę celową Energy Eco, której jest współwłaścicielem. Spółka Energy Eco to 100% polskiego kapitału, działa w obszarze odnawialnych źródeł energii realizując projekty budowy farm wiatrowych oraz instalacji fotowoltaicznych. Sklep elektryczny online Wieluń zaprasza.


Jesteśmy częścią Ania Holding, w którym wiodącym podmiotem jest Centrum Elektryczne ANIA, zaopatrujące w specjalistyczne kable i przewody największe w kraju przedsiębiorstwa z branży elektrycznej, energetycznej i górnictwa.

Nasz sklep i hurtownia elektryczna Ania w Wieluniu oferują Państwu dostęp do szerokiej gamy produktów w zakresie: oświetlenia domowego, ogrodowego i przemysłowego, gniazdek i łączników, kabli i przewodów (m.in. przewodów instalacyjnych, kabli ziemnych, przewodów giętkich, kabli OGŁ, BQ-F) oraz wielu innych produktów z zakresu elektryki i instalacji elektrycznej. Nasz sklep elektryczny zaopatruje nie tylko klientów indywidualnych, ale również firmy.

Elektromarket ANIA jest dystrybutorem najwyższej jakości artykułów elektrotechnicznych wytwarzanych przez renomowanych producentów z Polski i zza granicy. Posiadamy w swojej ofercie kilkadziesiąt tysięcy różnorodnych produktów wliczając w to produkty specjalistyczne na potrzeby przemysłu. Jednocześnie prowadzimy dystrybucję materiałów ściernych oraz spawalniczych. Hurtownia przewodów elektrycznych ANIA w Wieluniu istnieje od 1991 roku i oferuje w pełni profesjonalne artykuły elektrotechniczne oraz oświetlenie dekoracyjne. Oferujemy Państwu bardzo szeroki wachlarz oświetlenia domowego producentów takich jak: Nowodvorski, Kanlux, Candellux, Italux, Milagro, Ozcan, Zuma Line, Philips, SpotLight, Spotline.

Zarejestruj Nowe Konto