AS ściemniacz przyciskowo-obrotowy, biały Ospel ŁP-8G/m/00


AS ściemniacz przyciskowo-obrotowy, biały Ospel ŁP-8G/m/00 1311
AS ściemniacz przyciskowo-obrotowy, biały Ospel ŁP-8G/m/00 1311
AS ściemniacz przyciskowo-obrotowy, biały Ospel ŁP-8G/m/00 1311
AS ściemniacz przyciskowo-obrotowy, biały Ospel ŁP-8G/m/00 1311
Producent: Ospel
Indeks: ŁP-8G/m/00
Indeks ANIA: 10056
EAN:
73,34 zł Brutto
Dostępność
Magazyn główny Niedostępny Zapytaj o dostępność

Opis

Biały ściemniacz 230V marki OSPEL to wygodne pokrętło, którym szybko wyregulujesz natężenie światła w danym pomieszczeniu. Ściemniacz do lampy z serii AS jest uniwersalny i praktyczny. Poza funkcją przygaszania ma również opcję włączania i wyłączania światła, która możliwa jest po naciśnięciu pokrętła. Oferujemy praktyczny i uniwersalny ściemniacz do lamp, który sprawdzi się w wielu pomieszczeniach.

Praktyczny ściemniacz 230V marki OSPEL z serii AS

W serii AS od producenta OSPEL znajdziesz włącznik — ściemniacz wykonany z wysokiej jakości, estetycznych materiałów, które będą wyglądać dobrze niezależnie od wystroju Twojego wnętrza. Prezentowany ściemniacz do lampki podłączysz do lamp LED i oświetlenia klasycznego — żarowego. Praktyczny ściemniacz do lampy pomoże Ci szybko stworzyć niepowtarzalny klimat w każdym pomieszczeniu! Możliwość regulacji natężenia światła daje również szansę na większą oszczędność energii elektrycznej.

Ściemniacz do lampy z serii AS od OSPEL

Seria AS to wysokiej klasy seria podtynkowa, modułowa, obejmująca łączniki, gniazda wtyczkowe, teleinformatyczne i głośnikowe, czujnik ruchu, regulator temperatury, ściemniacze i łącznik hotelowy. Seria AS to geometryczna forma przełamana delikatnymi krzywiznami ramek. Jest to połączenie dynamicznego wzornictwa z neutralną kolorystyką, które sprawdzi się w każdym wnętrzu. Materiały najwyższej jakości i ponadczasowy design pozwoliły stworzyć produkt, który przez wiele lat będzie ozdobą Twoich wnętrz. Produkty z serii AS otrzymały statuetkę od Polskiego Stowarzyszenia Elektroinstalacyjnego podczas targów Energetab 2012, gdzie zostały uznane za najbardziej wyróżniający się produkt. Seria ta dostępna jest w kolorze białym i ecru.

Jeżeli ściemniacz 230V do lamp nie jest wszystkim, czego aktualnie poszukujesz — zajrzyj koniecznie do pozostałych kategorii naszego sklepu. Znajdziesz w nich również klasyczne włączniki światła i inne elementy niezbędne do bezpiecznego i trwałego montażu oświetlenia w Twoim domu i biurze.

Zobacz także

Zarejestruj Nowe Konto